משרד הפנים
דלג לתוכן ראשי
 
 
العربية

על סדר היום

שר הפנים אריה דרעי קיים ביישוב הבדואי שיבלי, פגישת עבודה עם ראשי היישובים הבדואים בצפון

שר הפנים אריה דרעי קיים ביישוב הבדואי שיבלי, פגישת עבודה עם ראשי היישובים הבדואים בצפון


בפגישה השתתפה גם מנכלית משרד הפנים אורנה אוזמן בכור, מנכלית המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, סיגל שאלתיאל, והאלוף במיל׳ איתן דנגוט, ראש המינהלת לפיתוח הצפון.

במהלך הפגישה הציגו ראשי היישובים את ישוביהם ואת בקשותיהם למשרדים.

 

השר דרעי אמר: "אני שמח ששלשום הממשלה קיבלה את ההחלטה להעביר תקציב מיוחד בסך 900 מיליון שקלים למגזר הבדואי. 21 היישובים הבדואים ו-100 אלף היישובים באזור הצפון, הם במצב סוציואוקונומי לא גבוה וחייבים תמיכה כדי לקדמם ולהוציאם ממצבם הנוכחי. הרשויות עובדות כדי לצמצם גרעונות ולשפר ואנחנו נעזור לכם כדי לצאת מתוכניות ההבראה. אני מתרשם מהרשויות ומהרצינות של עובדי המועצות. יש לנו עם מי לעבוד. המשימה היא לתת לכם כלים יותר טובים כדי להתקדם ולהתפתח. חייבים להגדיל את ההכנסות שלכם,  ע״י פיתוח אזורי תעשיה, שינוי גבולות וחלוקת הכנסות שונה".

 

"נמצא איתנו כאן האלוף מיל איתם דנגוט שמונה על ידי להיות ראש מנהלת הצפון בעקבות החלטת הממשלה לפתח את הצפון בכל התחומים: תחבורה, תעסוקה, רפואה, חינוך ועוד. אני אמור להוביל את התכנית הזאת והאלוף במיל׳ יפעל בשטח לדחוף את הצפון קדימה. ראש הממשלה מחוייב לתכנית הזאת, הממשלה מחוייבת לתכנית הזאת שעלותה מיליארדי שקלים – הוסיף השר.

מידע על רשויות מקומיות
מידע על רשויות מקומיות
אחריות חברתית ברשויות 2015
שעון קיץ
עונת הרחצה 2016
 מינהל התכנון
 הגשת תוכנית

חדש באתר